1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

      Firma RAH-KOM Rafał Muzolf oferująca kompleksowe usługi ogrodowe została zbudowana na bazie wiedzy, umiejętności, a także bogatego doświadczenia obejmującego pielęgnację ogrodów oraz prac związanych z zagospodarowaniem terenów zielenią.
Firma posiada długoletnią tradycję, świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm i instytucji. Łączymy profesjonalizm z pasją w działaniu, wszystkie od Państwa zlecenia stanowią dla nas wyzwanie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta, pamiętając, że ogród tworzymy dla niego.
    Świadczymy usługi związane z kompleksową pielęgnacją, konserwacją, renowacją ogrodów i terenów zieleni. Wykonujemy również drobne prace ogrodowe na zlecenie. Od kilku lat rozszerzyliśmy naszą ofertę o usługę wycinki drzew i utylizacji gałęzi. Posiadamy wymagane kwalifikacje, mamy na koncie wiele ściętych drzew. Dzięki własnemu transportowi po wykonanej usłudze wycinki pozostawiamy teren uprzątnięty, a ścięte gałęzie i pnie wywozimy.
      Firma posiada własny tartak, w którym wykonuje więźby dachowe, deski, belki itp.

     Zajmujemy się również sprzedażą drewna kominkowego, który dowozimy do klienta własnym transportem.
W naszej ofercie posiadamy następujące rodzaje drewna:  dąb, buk, wiąz,  jawor, olcha,  jesion, brzoza oraz inne rodzaje - na zamówienie telefoniczne.

     Zlecenia wykonujemy terminowo, na wykonane usługi udzielamy gwarancji. Zakres działania naszej firmy obejmuje województwo kujawsko-pomorskie.
Przyjmujemy zlecenia stałe i jednorazowe.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Zamówienia:
 
tel.:  781-293-618    lub   e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

Adres:

RAH-KOM Rafał Muzolf
Wiskitno 11, kujawsko-pomorskie, 86-017  Wierzchucin Królewski

 

Wycinka drzew

17.06.2017r. weszła w życie nowelizacja ustawy o ochronie przyrody, a wraz z nią zmieniły się przepisy dotyczące wycinki drzew. Drzewa wciąż będzie można wycinać, ale osoby fizyczne będą musiały zgłosić zamiar wycinki gminie, jeśli tego nie zrobią, zapłacą karę. Urzędnicy natomiast będą mieli obowiązek dokonania oględzin drzew przeznaczonych do usunięcia. Co ważne, jeśli w okresie pięciu lat od dokonania oględzin, właściciel terenu na którym dokonano wycinki, przeznaczy swoją działkę na działalność gospodarczą, będzie musiał zapłacić za wycięte wcześniej drzewa.

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com